659 föremål
Soffa, Designers Guild.
1d 14 tim
Soffa, Designers Guild.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl-Harry Stålhane, bordslampa, Rörstrand.
3d 17 tim
Aktuellt bud
1 021 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
1d 15 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
3d 19 tim
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets andra hälft.
4d 18 tim
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, matbord, "Herrgården".
3d 20 tim
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Elis Bergh, bordslampa, Kosta.
5d 16 tim
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj. 1950-tal.
6d 19 tim
Fåtölj. 1950-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Bertil Vallien, skulptur "Brain".
5d 19 tim
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
5d 17 tim
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK