581 föremål
Bertil Vallien, båt, glas, Kosta Boda.
2d 16 tim
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
2d 16 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sven Larsson tillskriven bänk 1970-tal.
2d 19 tim
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Söderberg, bord, NEB, No Early Birds.
3d 13 tim
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Trädgårdsbord, Byarum, 1900-talets slut.
3d 13 tim
Aktuellt bud
1 250 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
3d 14 tim
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
3d 15 tim
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Minityrer, 6 st, Gustavsberg Studio,
3d 15 tim
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl-Harry Stålhane, bordslampa, Rörstrand.
3d 16 tim
Aktuellt bud
1 021 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
3d 17 tim
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
C.G. Hallberg, bordslampa, 1930-tal.
3d 18 tim
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
3d 18 tim
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", Samtida.
3d 18 tim
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, Englesson.
3d 18 tim
Soffbord, Englesson.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
3d 19 tim
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, samt spegellampetter, ett par, 1920/30-tal.
3d 19 tim
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, matbord, "Herrgården".
3d 20 tim
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, funkis, 1900-talets första hälft.
4d 15 tim
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK