Möbler på auktion just nu
Se alla förmål på auktion
Se våra temaauktioner
Bli kund och börja bjuda
Läs om våra resultat
Har du förmål du vill sälja?
Fanérad med björk. Fyra lådor, skåp, samt en flyttbar hylla. Längd 150, djup 30, höjd 76 cm. Nyckel finns.
Något slitage och fanérskador.
KundserviceHar du frågor gällande transport, betalning eller övriga frågor vänligen kontakta vår Kundservice.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10
Prova gärna igen och kontakta vår Kundservice om problemet kvarstår.