KARMSTOL, Ryssland biedermeier 1800-talets första hälft

Löstagbar sits. Bredd 60 cm, sitt höjd 49 cm, rygg höjd 92 cm.

Fanerskador. Slitage.

Inga bud
0
E
U
R
0
S
E
K
0
USD
Utropspris
500 EUR
Auktionen är avslutad.
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)