Mattor på auktion just nu
Se alla förmål på auktion
Se våra temaauktioner
Bli kund och börja bjuda
Läs om våra resultat
Har du förmål du vill sälja?
Omkring år 1900. Rödmelerad botten med fem rader polykroma Salor güls och underornament. Flera bårder
Slitage. Skador. Lagningar.
Prova gärna igen och kontakta vår Kundservice om problemet kvarstår.